Majtki powiększające pupę – kiedy warto je zakładać?

Majtki powiększające pupę – kiedy warto je zakładać?

Majtki powiększające pupę to jedne z must have. Jest to idealna bielizna dla tych, które poprawiają wygląd pośladków i bioder. Dobre dla kobiet o małych krągłościach. Warto zainwestować w nie jeśli chce się wyglądać bardzo dobrze na zdjęciach, a także wtedy, gdy wymaga tego szczególna okazja.

Majtki powiększające pupę, czyli tzw. majtki push up, to zdecydowanie typ bielizny w który warto zainwestować z ww. powodów. Co więcej, dobrze dobrana bielizna, w tym też modelujące majtki, powodują, że powiększają optycznie pupę. Na tyle są one “skuteczne”, że dają one złudzenie podniesienia pośladków ku górze.

Ich popularność zwiększyła się wraz z popularnością operacji plastycznych gwiazd Hollywood i Calabasas, m.in. dzięki rodzinie Kardashianów.

Kiedy warto nosić majtki powiększające pupę?

tyłem odwrócona blondynka w czarnej bieliźniePod spódnice: Na pewno warto je nosić pod spódnice, które przylegają do ciała. Tzn. pod spódnice w kształcie tuby lub spódnice ołówkowe. W przypadku luźnych fasonów spódnic nie warto starać się o noszenie modelujących majtek – nie zawsze będzie widać zamierzony efekt. Co więcej, może wcale nie być zauważone przez otoczenie. Dzięki majtkom push up będzie łatwiej podkreślić, lub optycznie złudzić, krągłość ciała i nadać większej kobiecości do sylwetki.

Pod spodnie: Tak samo jak w przypadku spódnic, powinny to być spodnie, które są nieco bardziej obcisłe. Mam na myśli tutaj jeansowe spodnie boyfriendy, a nawet biodrówki. Nie używaj ich do rurek czy do modnych spodni culotte – Twoje biodra będą wtedy wyglądać mniej naturalnie.

Pod legginsy: W przypadku legginsów najłatwiej jest pod nie dobrać majtki z tego względu, że każdy model legginsów przylega mimowoli do ciała. Ze względu na mieszankę tkanin i materiału, który nadaje elastyczność i sprężystość ubraniom. Świetnie będzie prezentować się pupa pod ciemnymi fasonami ubrań. Na pewno też nieźle będzie wyglądać wtedy, gdy spodnie, które masz zamiar dobrać będą w jasnym kolorze. Powiększą one wtedy nieco pośladki.

Pod sukienkę: Jak najbardziej mogą one się przydać. Szczególnie jeśli mamy na myśli sukienkę obcisłą, np. ołówkową czy typu tuba. Wszelkie przylegające do ciała. A przede wszystkim takie sukienki co przylegają do bioder to takie ubrania, które uwydatnią biodra w całej ich okazałości przy pomocy majtek push up 😉