Odkryte ramiona dzięki bluzce – pokaż nagość ramienia!

Odkryte ramiona dzięki bluzce – pokaż nagość ramienia!

Odkrycie ramion w te lato to totalny must do! Najłatwiej jest to zrobić dobierając do tego bluzkę na lato i/lub z krótkim rękawem, która pięknie odkryje Twoje ramiona pozwalając Tobie zbudować kobiecy wizerunek. I przy okazji opalić nieco ramiona!

Odkryte ramiona (cold shoulder) to trend na lato 2018, który wspaniale podkreśla zwiewność, lekkość i dziewczęcość. Jest on niezwykle seksowny i można go wykorzystać do różnych wizerunków. Modne bluzki z odkrytymi ramionami można znaleźć pod adresem sklepu ZOiO https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/krotki-rekaw/.

Odkryte ramiona z gładką bluzką hiszpanką z krótkim rękawem

dziewczyna zakrywająca twarz w bluzce z odkrytymi ramionamiNajłatwiej jest jednak połączyć ten trend przy użyciu bluzki hiszpanki, która pięknie pasuje pod stylizacje inspirowane latami retro (dokładniej lat 50.).
Równie dobrze uderza on pod wizerunek stylizowany meksykańską kulturą. Idąc w tym kierunku stylizacji wspaniale można dobrać taką bluzkę pod długie materiałowe i jasne spodnie z wysokim stanem. Bardzo ciekawie będzie komponować się ze spodniami, które są lekko rozszerzane ku dołowi. Dobierz do tego buty na obcasie np. na platformie w kolorze takim jak bluzka. Mogą być to niezwykle seksowne czółenka, które odkrywają palce u nóg. Przy tym stylu warto pamiętać by komponować ze sobą kolor czarny, biału, ecru, intensywną czerwień, bordo i ciemną zieleń ze złotymi dodatkami i motywami wielokolorowych kwiatów. Ciekawym urozmaiceniem mogą być wszelkie hafty kwiatowe, a także złote motywy na ubraniach.

Pasować tu także będą wszelkie ubrania, które mają w sobie falbany i falbanki oraz wszystkie rozszerzane ku dołowi, nawet czasem oversize. Motyw kwiatów i koronki także tutaj będzie bardzo dobrze pasować.

Oryginalność to wybór wszystko co nie jest…proste

dziewczyna siedząca bokiem w bluzce z odkrytymi ramionami z tatuażem na ramieniuMowa tu głównie o wyborze asymetrycznych fasonach i przekonania się, że nie każda część ubrania musi być skrojona w prostym kroju. Bluzki z jednym odkrytym ramieniem idealnie pasują dla tych pań, które mają szerokie ramiona. Co więcej, bluzki asymetryczne są często kwintesencją mody zaczerpniętej z wybiegów.
Również dobrym podejściem jest odrzucenie wszystkiego co jest gładkie i jednolite w ubraniu. Łącz więc bluzki odkrywające oba ramiona o dekolcie łódki. Mogą być to bluzki łączone z motywem pasów (np. na spodniach), kwiatów (wybierając takie właśnie bluzki) lub kraty (idealnie pasują do rozkloszowanych spódnic z pół koła w takim motywie). Nietypowe bluzki odkrywające ramiona są także w sklepie ZOiO.